Personel Genel Müdürlüğü

ÖSYM Tarafından Yapılan KPSS-2023/4 Yerleştirmeleri Sonucunda Bakanlığımız Merkez Teşkilatına (Ankara-Merkez) Sözleşmeli Personel Olarak Yerleşen Adaylara İlişkin Duyuru

ÖSYM Tarafından Yapılan KPSS-2023/4 Yerleştirmeleri Sonucunda Bakanlığımız Merkez Teşkilatına (Ankara-Merkez) Sözleşmeli Personel Olarak Yerleşen Adaylara İlişkin Duyuru

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının (ÖSYM) KPSS -2023/4 yerleştirmeleri sonuçlarına göre Bakanlığımız Merkez Teşkilatına Sözleşmeli Büro Personeli ve Sözleşmeli Avukat olarak yerleşenlerden istenilen belgeleri Bakanlığımız Personel Genel Müdürlüğünün aşağıda yazılan adresine; 11-19 Nisan 2023 tarihleri arasında mesai bitimine kadar elden veya posta yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir. 

(Posta ile yapılan başvurularda, belgelerin son başvuru tarihine kadar Genel Müdürlüğümüze ulaşmış olması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.)

 

İstenilen Belgeler:

 

1.      Belgelerini elden teslim edecek adaylar için; Öğrenim Belgesinin aslı ve fotokopisi ya da e-Devlet üzerinden alınacak barkodlu mezun belgesi,

Posta yolu ile gönderecek adaylar için ise; Öğrenim Belgesinin Onaylı örneği (Üniversite veya Noter) ya da e-Devlet üzerinden alınacak barkodlu mezun belgesi.

2.      KPSS 2023/4 Yerleştirme Sonuç Belgesinin İnternet Çıktısı.

3.      3 adet vesikalık fotoğraf. (son 6 ay içinde çekilmiş)

4.      Nüfus cüzdanı fotokopisi

5.      Avukat olarak atananlar için  Avukatlık Ruhsatnamesi aslı ve fotokopisi

6.      Erkek adaylar için e-devlet üzerinden alınacak barkodlu askerlik durum belgesi.

7.      E-devlet üzerinden alınacak barkodlu adli sicil kayıt belgesi.

8.      Atama Başvuru Formu. (Formun elektronik ortamda doldurularak imzalanmış şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.) (İndir)

9.      Mal bildirim beyannamesi. (Formun elektronik ortamda doldurularak imzalanmış şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.) (İndir)

10.  Evrak teslim üst yazısı. (İndir)

11.  Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi.  (İndir)

12.  Özgeçmiş.

 

Adres:

Millî Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 7. Kat C-Blok

Atatürk Bulvarı No:98 Çankaya/ANKARA

İletişim : (0312) 413 5682 - 413 2839 - 413 1761 - 413 1762

Atatürk Bulvarı Bakanlıklar/ÇANKAYA - 0 (312) 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.