Personel Genel Müdürlüğü

Millî Eğitim Uzman Yardımcısı Olarak Kurumumuz Merkez Teşkilatına Yerleşen Aday Personelin Atamalarına İlişkin Duyuru

Millî Eğitim Uzman Yardımcısı Olarak Kurumumuz Merkez Teşkilatına Yerleşen Aday Personelin Atamalarına İlişkin Duyuru

               

  • Millî Eğitim Uzman Yardımcısı olarak Kurumumuza atanan aday personel, ismi hizasında belirtilen birimlere atanmıştır. Atama kararnameleri ilgili birimlere gönderilmiş olup aday personelin göreve başlamalarla ilgili sorular için ismi hizasında belirtilen birimler ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

  • Kurumumuza atanan personelin tebligat adreslerine tebligatlar gönderilmiştir. Tebligat adresleri Ankara olan personelin tebligat eline ulaştıktan en geç bir gün sonra; Ankara dışı olan personelin en geç on beş (15) gün içerisinde göreve başlaması gerekmektedir.

  • Devlet Memurluğuna ilk defa atanan personel; tebligatın ulaşmasını beklemeden isimleri hizasında belirtilen görev yerlerine başlamaları mümkündür.

  • Öğretmenler ile başka kurumlardan, Bakanlığımıza atanan personel kurumlarına gönderilen kararnameleri tebellüğ ettikten sonra ayrılışlarını yaparak Bakanlığımızdaki  görev yerlerine  başlama yapabilirler.

Bakanlık birimlerinin adres ve telefonları www.meb.gov.tr adresinde mevcuttur.

Millî Eğitim Uzman Yardımcısı görev yerleri için tıklayınız.

 

Atatürk Bulvarı Bakanlıklar/ÇANKAYA - 0 (312) 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.