Personel Genel Müdürlüğü

Marmara Bölgesi İl Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı 19.12.2015 Tarihinde İstanbul´da Gerçekleşmiştir.

Marmara Bölgesi İl Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı 19.12.2015 Tarihinde İstanbul´da Gerçekleşmiştir.

 

 

Bakanlığımızca yürütülen eğitim alanındaki çeşitli uygulamalarda, yerel bazda birlikteliğin sağlanması, eğitim sorunlarının yerinde tespit edilmesi, eğitim hizmetlerinin daha etkili ve verimli bir şekilde sunulması ve benzeri konulara yönelik olarak bölgesel istişare toplantılarının yapılması planlanmıştır. Bu kapsamda bölgesel istişare toplantılarının birincisi 19.12.2015 tarihinde Marmara bölgesinde bulunan: Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Yalova illerinin il milli eğitim müdürleri ve il milli eğitim müdür yardımcılarının katılımlarıyla gerçekleşmiştir.

Toplantıya Bakanlık merkez teşkilatından Müsteşar Yardımcısı Sayın Ahmet Emre BİLGİLİ, İnsan Kaynakları Genel Müdürü Sayın Hamza AYDOĞDU, Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Veysel ERDEL, I. Hukuk Müşaviri Sayın Hayati CANKALOĞLU katılmıştır.

            Müsteşar Yardımcımız Sayın Ahmet Emre BİLGİLİ´ nin başkanlığında gerçekleştirilen toplantı esnasında Bakanımız Sayın Nabi AVCI ve Müsteşarımız Sayın Yusuf TEKİN telefon ile bağlanarak bu tür mikro düzeydeki çalışmalardan beklentilerini ve temennilerini dile getirmişlerdir.

Toplantı süresince toplantıya katılan illerdeki il milli eğitim müdürleri illerindeki eğitimde karşılaştıkları sorunları ve bu sorunlara yönelik olarak çözüm önerilerini gerekçeleriyle birlikte sunmuşlardır.

Programın diğer bölümünde ise Bakanlık merkez teşkilatından katılan birim amirleri,   görev alanlarına yönelik olarak yapılan ve önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalar hakkında toplantıya katılanlara kısa bilgilendirme yapmanın yanı sıra karşılıklı soru cevap şeklinde bilgi alış verişinde bulunmuşlardır.

  

05-01-2016 05-01-2016
05-01-2016 05-01-2016  

05-01-2016


Atatürk Bulvarı Bakanlıklar/ÇANKAYA - 0 (312) 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.